Forum Aktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
MaSTeR
İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_vote_lcapİLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_voting_barİLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_vote_rcap 
Web MaSTeR
İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_vote_lcapİLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_voting_barİLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_vote_rcap 
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE

YazarMesaj
MaSTeR
Kurucu
Kurucu
MaSTeR

İş/Hobiler : Bilgisayar-Aktivpaylas
Lakap : Berbatim

Kişi sayfası
Seviye:
İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE Imgleft1000/1000İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE Emptybarbleue  (1000/1000)

İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE Empty
MesajKonu: İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE   İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:09 am

Kocası ilk erkek şehit olmuş, kendisi de sırasını beklemektedir. Sümeyye de, işkence için Ebû Cehil'in lânetli ellerine teslim edilmiştir. O da son anlarını geçirmektedir, şehitler kervanına katılmak için. Ebû Cehil ne yaptı ne etti ise, istediği bir kelimeyi ağzından alamadı. Bir kelime olsa, Ebû Cehil'in istediği, işkenceden kurtulacak, yaşamını kurtaracak. Ancak iman, ihlâs devi mübarek kadın bir nokta dahi geri adım atmıyor.
Netice olarak Ebû Cehil bir mızrak darbesi ile bu iman âbidesi kadını şehit ediyor. O da kadın şehitlerin ilki oluyor.
https://aktivpaylas.ace.st

İLK KADIN ŞEHİT SÜMEYYE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şehit üç çeşittir
» İLK ERKEK ŞEHİT YASİR